Medyanet Matbaa

Türkiye’mizde ve dünyada teknoloji gerekli ve zorunlu bir iletişim aracıdır. Çağın bize sunduğu bu imkânlardan müşterilerimizle paylaşmak ve onlara en kısa sürede en iyi hizmeti verebilmek için her gün yenilenerek hizmetimize devam ediyoruz.Baskı öncesi hazırlık (Grafik – Tasarım) Ofset ve sürekli form baskı hizmeti sunan firmamız ve her yıl düzenli olarak yenilediği Maliye anlaşması ile resmi işlerinizin basımında yetkilidir.Her yıl yenilenen anlaşmamızla Fatura, Sevk irsaliyesi, İrsaliyeli Fatura, Gider Pusulası, Taşıma irsaliyesi, P.satış fişi v.b. işleriniz sürekli form ve cilt şeklinde yapılır.İstanbul'da hizmet veren matbaamız her geçen gün makine parkurunu güçlendirme ve bu sayede kaliteli ürün, uygun fiyat ve zamanında teslim sağlamaktadır. Özellikle sürekli form fatura, irsaliye, dekont, tahsilat makbuzu senet v.b. işleriniz en kısa zamanda hazırlanmaktadır.Ofset baskı tekniğini tüm ayrıntıları ile kullanan matbaamız firmanız için vazgeçilmez olan Lazer kaşe, Renkli Kaşe, Cep Kaşesi, Antetli kağıt, Sunum Dosyası, Diplomat zarf (Pencereli-Penceresiz), Broşür, Afiş, Davetiye, Katalog, El ilanı, Etiket, ve çoğu firmanın promosyon olarak verdiği Bloknot, Küp blok, ve spiralli bloknot üretmektedir.


Misyonumuz;

Medyanet Matbaa Olarak; profesyonel işletmelere, ticari hayatlarındaki etkinliklerini artırmak, kitle iletişim araçlarını ve reklam fonksiyonlarını kullanarak markalaşma süreçlerinde ihtiyaç duyabilecekleri, logo, katalog, broşür, kartvizit, antetli kağıt, tanıtım dosyası, afiş vb. çözümler sunabilmek, bir defalık değil uzun süre birlikte çalışabilmek.


Vizyonumuz;

Profesyonel Çözümler Sunarak bir defalık değil uzun soluklu çalışmalara imza atabilmek, rekabetin vazgeçilmez hayat tarzı olduğu günümüzde rakiplerimizin arasından hizmetlerimiz, bilgimiz, birikimimiz, eğitimimiz, işletmelere kazandırdığımız faydalarla sıyrılabilmek ve sektördeki Profesyonel Lider Firma olmak.

Saygılarımızla!...


İLETİŞİM BİLGİLERİ
Firma:

Medyanet Grup Reklamcılık Matbaacılık Mimarlık San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: Yenibosna Merkez Mah.Yıldırım Beyazıt Cad.No:262 Bahçelievler/İST
Telefon:
Gsm:
0212 654 83 73
0549 654 83 73
Email: grafik@medyanetgrup.com.tr

 

 

 

 

 

MARKALARIMIZ